Solo Power
Ana Sayfa » Hakkımızda   « Geri Dön
 
Hakkımızda

2007 yılında Marvel Grubuna bağlı olarak kurulmuş olan MEL Dış Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. 2013 yılında yenilenebilir enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Faaliyetlerimiz MEL Solar Energy ismi altında, Türkiye’nin yüksek güneş enerjisi potansiyelini de dikkate alarak halen profesyonel anlamda bir açık olduğuna inandığımız güneş enerjisi konusunda yoğunlaşmıştır.

MEL Solar Energy bir proje geliştirme şirketi olarak; stratejik planlama ile kapsamlı bir proje geliştirme programı sunmaya ve aynı zamanda güneş enerjisi projelerinde en modern teknoloji ile en uygun maliyet prensibi ile anahtar teslimi çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Mel Solar Energy, 4 Mart 2014 tarihinde önde gelen enerji çözümleri tedarikçisi ET Solar Energy Corp, Almanya Münih’te bulunan EPC firması ET Solutions AG ile stratejik ortaklık anlaşmasına imza atmıştır. Bu anlaşma ile MEL Solar Energy, Türkiye’de kurulacak olan lisanslı ve lisanssız güneş enerjisi santrallerinin anahtar teslimi (EPC) çözümlerini ET Solutions AG ile birlikte vermeyi hedeflemektedir.

» Kurumsal Tanıtım
» Destek Mektubu
» ET Solutions A.G.


 

» Hakkımızda   » İletişim Bilgileri » Teknoloji
2007 yılında Marvel Grubuna bağlı olarak kurulmuş olan MEL Dış Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. 2013 yılında yenilenebilir enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetlerimiz MEL Solar Energy ismi altında, Türkiye’nin yüksek güneş enerjisi potansiyelini de dikkate alarak halen profesyonel anlamda bir açık olduğuna inandığımız güneş enerjisi konusunda yoğunlaşmıştır.   » Adres Bilgileri » Avantajlar
  » İletişim Formu » Hizmetler
  » Facebook » Çatı Üstü Uygulamalar
  » Twitter » Arazi Uygulamaları
    » BIPV
 
© 2013 Mel Solar Energy. Tüm hakları saklıdır.     Web Tasarım Data1