Solo Power
Ana Sayfa » Haberler   « Geri Dön
 


Mel Solar Energy, 4 Mart 2014 tarihinde önde gelen enerji çözümleri tedarikçisi ET Solar Energy Corp, Almanya Münih’te bulunan EPC firması ET Solutions AG ile stratejik ortaklık anlaşmasına imza attı. ET Solar bu anlaşmayı 9 Nisan 2014 tarihinde bir basın bülteni (basın bültenine ulaşmak için tıklayınız) ile duyurdu. Yerli ve yabancı basında yer alan söz konu haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu anlaşma ile MEL Solar Energy, Et Solutions AG’nin desteğiyle Türkiye’de kurulacak lisanslı ve lisanssız güneş enerjisi santrallerinin anahtar teslimi kurulumunu için EPC hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

ET Solutions Hakkında

Uluslararası güneş enerjisi piyasasında dünyanın önde gelen firmalarından olan ET Solutions AG, anahtar teslim PV sistemler kurulumu yapmaktadır. Merkezi Münih’te bulunan firma mükemmel Alman mühendisliği ile ET Solar’ın güneş modülleri ve PV sistem komponentleri üretimindeki yüksek kaliteli teknolojiyi bir araya getirmektedir. Uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olan ET Solutions uluslararası alanda 150 MW’ın üzerinde kurulu güce ulaşan PV projelerinin kurulumunu gerçekleştirmiştir.

www.etsolutions.de

26.10.2015 / Dünya gazetesi - Enerji eki » Habere Git
01.10.2015 / Dünya gazetesi » Habere Git
16.09.2015 / Dünya gazetesi » Habere Git
Enerji Günlüğü » Habere Git
Finanzen.ch » Habere Git
Clean Technology Business Review  » Habere Git
Solar Server » Habere Git
Pr News Wire » Habere Git
PV Tech » Habere Git
Wallstreet Online » Habere Git

 

» Hakkımızda   » İletişim Bilgileri » Teknoloji
2007 yılında Marvel Grubuna bağlı olarak kurulmuş olan MEL Dış Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. 2013 yılında yenilenebilir enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetlerimiz MEL Solar Energy ismi altında, Türkiye’nin yüksek güneş enerjisi potansiyelini de dikkate alarak halen profesyonel anlamda bir açık olduğuna inandığımız güneş enerjisi konusunda yoğunlaşmıştır.   » Adres Bilgileri » Avantajlar
  » İletişim Formu » Hizmetler
  » Facebook » Çatı Üstü Uygulamalar
  » Twitter » Arazi Uygulamaları
    » BIPV
 
© 2013 Mel Solar Energy. Tüm hakları saklıdır.     Web Tasarım Data1